Biżuteria nazębna poznaj opinie

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Biżuteria nazębna to w ostatnich latach bez wątpienia jeden z najbardziej kontrowersyjnych tematów związnych ze stomatologią.

W wielu gabinetach dentystycznych można od ręki poddać się zabiegowi aplikacji różnego rodzaju ozdób na zęby. Nowe spojrzenie na piękno zębów czy krótkotrwała moda,

Ozdoby na zęby – długa tradycja

Różnego rodzaju ozdabianie zębów ma bardzo długą tradycję. Trudno zatem twierdzić, że biżuteria nazębna stanowi zupełnie nowy trend – raczej po prostu odwołuje się do odwiecznej potrzeby wyróżnienia się.

Historia zna wiele tego typu trendów związanych z uzębieniem. Przeciwnicy ozdób nazębnych odwołują się do najbardziej jaskrawego przykładu – złotych zębów, czyli synonimu kiczu i przesadnego przepychu.

Biżuteria na zębach – piękno czy kicz,

Jak zwykle w takich przypadkach, każdy z nas musi samodzielnie ocenić, czy biżuteria na zębach to odpowiedni sposób na podkreślenie urody.

Warto przy tym pamiętać, że kryształki lub brylanciki na zębach nie muszą, tak samo jak tradycyjna biżuteria, pasować na każdą okazję. O ile pokazanie się w nich na imprezie sylwestrowej można uznać za ciekawą ekstrawagancję, o tyle regularne pojawianie się w pracy ze świecącymi zębami wzbudza uzasadnione wątpliwości.

Czy ozdoby na zębach są bezpieczne,

Zabiegi aplikacji biżuterii nazębnej są całkowicie bezpieczne i bezbolesne.

Przymocowane do powierzchni zębów ozdoby można w każdej chwili usunąć w gabinecie stomatologicznym.

Ceny biżuterii nazębnej

Cena ozdób nazębnych zależy przede wszystkim od rodzaju biżuterii, którą chcemy umieścić na zębach. Samo przyklejenie lub usunięcie ozdób kosztuje w granicach 50-100zł.

Ceny biżuterii mogą być bardzo różne. Za kryształki Swarovskiego zapłacimy w granicach 100-150zł. Górnej granicy, tak samo jak przy zwykłej biżuterii, właściwie nie ma.

Marzena Wielgus
O Marzena Wielgus 207 artykułów
Wiele rzeczy można powiedzieć o Marzenie Wielgus, ale przede wszystkim wiadomo, że są one przewidujące i doceniane, oczywiście są również precyzyjne, obiektywne i idealistyczne, ale w mniejszych dawkach i często są też rozpieszczane przez nawyki bycia agonującymi. Jednak jej uprzedzająca natura jest tym, co najbardziej lubi. Ludzie często liczą na siebie i jej spostrzegawczą naturę, szczególnie gdy potrzebują pomocy lub wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Marzena ma również wiele mniej pożądanych aspektów. Jej drapieżna natura i bezczelność powodują wiele pretensji i powodują, że jest co najmniej niewygodna. Na szczęście jej doceniająca natura zapewnia, że nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*