Zdrowie i Ty

Stało się! Naukowcy odkryli amazoński owoc, który odchudza!

Odchudzające właściwości jagód Acai zostały odkryte w Stanach Zjednoczonych parę miesięcy temu. Pod naukową lupę wzięli je dwaj biolodzy Mark Evans i John Mayer. Za swoje odkrycie otrzymali prestiżową nagrodą w dziedzinie genetyki oraz grant w wysokości 100 tys. dolarów.

Naukowe nie do wiary

Badania nad jagodami Acai trwały blisko dwa lata. Przez ten cały czas badacze wykonali mnóstwo analiz amazońskich jagód i przetestowali je w każdy możliwy sposób. Na podstawie swoich obserwacji wysnuli tezę o odchudzających właściwościach Acai. W późniejszym czasie sami przyznali, że wyniki badań przeszły ich najśmielsze oczekiwania. Trudno było im dać wiary, że jedna roślina posiada tak szeroki wachlarz substancji aktywnych, które są odpowiedzialne za szybszą redukcję masy ciała.

Ponad 30 kg mniej dzięki Acai

Chęć poddania się badaniom przeprowadzanym przez amerykańskich badaczy wyraziły kobiety praktycznie z całej kuli ziemskiej. Evans i Meyer dołożyli wszelkich starań, aby ich analizy były rzetelne, dlatego też wzięli pod uwagę zarówno uwarunkowania genetyczne rozmaitych nacji oraz predyspozycje badanych organizmów. Testy trwały dokładnie trzy miesiące, w czasie których ochotniczki przyjmowały preparaty z jagód Acai. Wśród nich znalazła się także Polka. 

A co na to nauka?

Czy myślałeś kiedykolwiek o tym, jak wyglądałoby nasze życie, gdyby nie było w nim problemu otyłości? Gdyby istniał preparat, który skutecznie leczyłby z nadprogramowych kilogramów? Właśnie to się stało – amerykańscy naukowcy odkryli cudowny lek na otyłość, którym są jagody Acai – pozwoliły się one cieszyć szczupłą sylwetką 98,56% osobom, które wzięły udział w odchudzającym eksperymencie naukowym. Ponad połowa badanych kobiet schudła ponad 20 kg w przeciągu 3 miesięcy. Evans i Meyer udowodnili również, że jagody Acai przyspieszają proces trawienia, usprawniają działanie jelit i skutecznie zmniejszają łaknienie.

Koniec z zawodem dietetyka?

Badania amerykańskich naukowców są dla wielu kontrowersyjne. Jagody Acai zyskały popularność na skalę globalną, w związku z czym pod gabinetami ekspertów ds. żywienia nie ma już kolejek. Związek Zawodowy Dietetyków jest oburzony!

To jest to – Acai Power

Rynek suplementów diety obfituje w niezliczoną ilość preparatów z jagodami Acai. Amerykańscy naukowcy bardzo dokładnie przeanalizowali skład wszystkich środków odchudzających, aby spośród nich wybrać najlepszy. Był to długotrwały i trudny proces, w wyniku którego wyłoniono najlepszy preparat, a mowa tu o ACAI COMPLEX, który posiada najwyższą możliwą do skondensowania ilość ekstraktu z amazońskich jagód.

Polecamy tabletki Acai Comlex ze sklepu Evolution Slimming – Przejdź do sklepu

Zabraknie jagód Acai?

Mieszkańcy Starego Kontynentu stracili głowę dla jagód Acai. W hurtowniach powoli zaczyna brakować preparatów z amazońskimi owocami, z kolei mieszkańcy kraju, z którego pochodzą te owoce mają problem z sadzeniem nowych palm, a tamtejsze środowisko naturalne to jedyne miejsce, w którym jagody Acai dojrzewają. O żadnych szklarniach nie ma tu mowy! To więc poważne zagrożenie dla przyszłości jagód Acai?

Nie daj się oszukać!

Eksperci ds. żywienia biją na alarm: „Przełomowe okrycie w dziedzinie dietetyki, którym jest odchudzanie z jagodami Acai nie umknęło uwadze oszustom”. Nie należy więc kupować ani podróbek, ani tym bardziej tanich zamienników. Tylko w oryginalnych jagodach Acai tkwią właściwości odchudzające. ACAI BERRY COMPLEX, którym w swoich badaniach posługiwali się Evans i Meyer, można w naszym kraju nabyć tylko i wyłącznie drogą internetową. Nie należy dać się zwieść i tu. Podejrzane aukcje w sieci czy anonimowe ogłoszenia należy omijać szerokim łukiem. Miejscem, gdzie kupimy oryginalne preparaty z ekstraktem z amazońskich jagód Acai, jest tylko i wyłącznie oficjalna strona ich producenta.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *