Zdrowie i Ty

Biografia Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska (nazwisko panieńskie Stachurska) urodzona w 1988 roku jest znaną polską zawodniczką karate. Sport ten uprawia już od 13-go roku życia z niemałymi sukcesami. Popularność zawdzięcza w głównej mierze związkowi małżeńskiemu ze znanym Robertem Lewandowskim, który obecnie gra w klubie Borussia Dortmund. Wiele osób, w tym niemieckie media uznają Annę Lewandowską za jedną z najpiękniejszych kobiet Bundesligi.


Miłość po grobową deskę
Wakacje na Mazurach w 2007 roku, wyjazd integracyjny dla studentów Wyższej Szkoły Edukacji to historyczny moment w znajomości Anny i Roberta. Lewandowski grał tam mecz i od razu wpadła mu w oko Ania. Robert przyznaje, że początkowo myślał, że Ania tańczy balet lub gra w tenisa. Jego zdziwienie było ogromne, gdy usłyszał : "Trenuję karate"…

22 czerwca 2013 roku z pewnością wszystkie fanki Roberta Lewandowskiego były mocno zawiedzione, gdy z jego ust padło sakramentalne "Tak". Ślub odbył się w kościele św. Anny w Serocku po ponad 5 latach od ich pierwszego spotkania. Ich pierwsza randka odbyła się w małej kawiarni przy Chmielnej. Anna Stachurska wspomina, że Robert urzekł ją tym, że powiedział: "Wiesz, Ania, ja Ci pokażę mężczyznę, jakiego jeszcze nie znasz"…

Anna Stachurska wyglądała zjawiskowo, a jej blask zszokował nawet celebrytów zebranych w kościele (m.in. Cezary Pazura, Marek Sierocki, Kuba Wojewódzki).
Wesele odbyło się w niewielkiej miejscowości Trębki Nowe. Podobno Państwo Lewandowscy przeznaczyli na uroczystość ponad 250 000 zł.  Impreza była huczna i obfitowała w wiele atrakcji takich jak wyborne drinki i potrawy, 5-metrowy tort oraz masaże stóp dla gości wykonywane przez zawodowych masażystów z Bali.
Za oprawę muzyczną imprezy odpowiedzialny był Marek Sierocki. Gościem na weselu był również 23-letni piłkarz Wojciech Szczęsny.

Blog Anny Lewandowskiej

Pasją Anny od dawna jest dietetyka. W ostatnich wywiadach przyznaje otwarcie, że zamierza zająć się tym na poważnie. Pierwszym krokiem było założenie bloga – healthyplanbyann.pl na którym znajdziemy mnóstwo porad na temat zdrowego żywienia, ciekawe przepisy kulinarne oraz porady treningowe. Warto wspomnieć, że we wrześniu 2013 roku Anna Lewandowska uzyskała tytuł specjalisty ds. żywienia.
 


Wielkie sukcesy

W 2008 roku kariera Anny Lewandowskiej nabrała tempa, kiedy zdobyła swój pierwszy brązowy medal Mistrzostw Świata. To był początek, ponieważ w 2009 roku była już trzecia indywidualnie w Pucharze Świata. Swoją wiedzą dzieli się z mężem, co można zauważyć w jego sposobie poruszania się na boisku. Bystrzy obserwatorzy zauważą, że dzięki wspólnym treningom Robert Lewandowski nauczył się m.in. padać. Jak sam przyznaje: "Dzięki Ani mam w powietrzu pełną pewność ruchu i nie czuję strachu" – tak skomentował swoje zdobycie bramki z przewrotki podczas sparingu dwa lata temu.

Pod koniec 2013 roku Anna Lewandowska wyszła z cienia swojego męża, zdobywając złoty medal na Mistrzostwach Świata w kumite drużynowym wraz z innymi polskimi zawodniczkami: Marią Deptą, Justyną Marciniak i Małgorzatą Zabrocką.

Sukces rozbudził w Annie Lewandowskiej uśpione pasje – obecnie przyznaje, że jej celem jest profesjonalne zajęcie się dietetyką. Jak na razie z jej porad korzysta jej mąż – znany piłkarz Robert Lewandowski.


Nowa gwiazda Internetu
Żona Roberta Lewandowska staje się coraz bardziej popularna. Wiele osób przewiduje, że to właśnie ona będzie przeżywać mediowy sukces w 2014 roku. Anna Lewandowska powoli zdobywa serca Polek, które coraz chętniej korzystają z jej porad kulinarnych, dietetycznych oraz sportowych. Jest to tym bardziej możliwe, ponieważ Ewa Chodakowska, która cały rok 2013 była na szczycie obecnie cieszy się coraz mniejszą popularnością, a jej wizerunek przeżywa głęboki kryzys.

37 lat Joanna Baranowska znajomość wykonywanego zawoduTechnik Farmaceutyczny: Wykształcenie zdobyte: Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie Cykl wspaniałych artykułów do prasy w mieście Gdańsk

Odkryj mój świat

Joanna Baranowska

37 lat Joanna Baranowska znajomość wykonywanego zawoduTechnik Farmaceutyczny: Wykształcenie zdobyte: Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie Cykl wspaniałych artykułów do prasy w mieście Gdańsk

Odkryj mój świat

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *