Zdrowie i Ty

BigBust – cena – skład – opinia – efekty – stosowanie

Efekt Push-up raz na zawsze z BigBust

Wynalezienie biustonosza push-up było przełomem w bieliźniarstwie na całym świecie. Dziś dzięki tym „super” stanikom kobiety mogą w pożądany sposób modelować wygląd swojego biustu, a przy tym także dekoltu, przyciągając męskie spojrzenia. Niemniej, nie zawsze stanik typu push-up jest konieczny do tego, aby osiągnąć stały i doskonały efekt wizualny. Jak to możliwe?

O biustonoszach push-up

Spośród różnego rodzaju modeli biustonoszy, na uwagę niewątpliwie zasługuje cudowny stanik – push-up. Jest to biustonosz, którego zadaniem jest podnieść biust ku górze, skąd też pochodzi jego nazwa  (push-up w języku angielskim dosłownie oznacza „wypchnąć w górę”). To właśnie dzieje się z biustem kobiety, który jest w całości wypychany ku górze, również z boku, przez co optycznie zwiększa się jego objętość. Wypchnięta część jest bowiem zastępowana specjalną piankową lub żelową wkładką – poduszeczką umieszczoną wewnątrz biustonosza. Może być ona wszyta w materiał lub włożona, co pozwala na zmniejszenie lub zwiększenie wkładki push-up, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Najczęściej biustonosze push-up występują w parze z niskimi fiszbinami na mostku albo w postaci bardotki odsłaniającej górną część piersi. Są to staniki usztywniane wkładem gorsetowym lub termicznie formowane. Nawet przy niewielkich piersiach push-up działa cuda i ma się wrażenie, że w jednej chwili kobiecym piersiom znacznie przybyło objętości.

Pierwszy stanik typu push-up wszedł na masowy rynek w 1961 roku. Był to model 1300 kanadyjskiej firmy Wonderbra. Stanik był jednocześnie pierwszym plunge-em, zapewniającym spektakularne efekty. Noszenie stanika push-up to nie jedyny sposób na to, aby piersi kobiety wyglądały na większe i bardziej jędrne. Można poddać się operacji wszczepienia implantów, co jest radykalną metodą poprawy wyglądu biustu, albo też skorzystać z nowego specyfiku na rynku – BigBust, który już po 3-4 tygodniach zastosowania przynosi świetne efekty, widoczne gołym okiem.

Co to jest?

Krem BigBust jest nowoczesnym specyfikiem kosmetycznym, który zapewnia świetne efekty wizualne w zakresie modelowania kobiecego biustu. Przy regularnym stosowaniu tego kremu – co najmniej dwa razy dziennie, zgodnie ze wskazaniami producenta, można uzyskać naturalne powiększenie piersi, korekcję i podniesienie biustu, bez konieczności wspierania się odpowiednim stanikiem. Aż 95 proc. opinii kobiet, które korzystały z BigBust potwierdza, że rzeczywiście można uzyskać dzięki niemu opisywane rezultaty.

W składzie kremu znajdują się składniki pochodzenia organicznego. Jest to między innymi Deoksimiroestrol, działający antystarzeniowo. Wspomaga wzrost piersi i sprawia, że skóra nie starzeje się i wygląda młodo. Krem zawiera także ekstrakt z korzenia Pueraria Mirifica, który skutecznie odżywia i chroni skórę na biuście. Do tego olejek eteryczny z róży poprawia elastyczność skóry biustu, eliminuje i zapobiega rozstępom.

Warto zwrócić uwagę na skład tego kosmetyku, który jest w 100-procentach naturalny. Specjaliści wyrażają opinię, że dzięki BigBust można modelować biust w najbardziej pożądany sposób, uzyskując obfite kształty i piękny wygląd dekoltu, zwracający uwagę mężczyzn. W rezultacie codziennego stosowania specyfiku zwiększa się objętość pierwsi i w ciągu 3-4 tygodni jego kształt jest bardziej zaokrąglony, a skóra miękka.

Krem jest w pełni bezpieczny w zastosowaniu nie tylko dlatego, że jego skład wskazuje na naturalne podchodzenie. Kosmetyk został przebadany klinicznie, a testy były prowadzone przez Światową Organizację Zdrowia w 14 różnych krajach. Same klientki, którym dane było już przetestować na własnej skórze BigBust, mogą zaświadczyć swoim przykładem, że jest on w pełni skuteczny.

Gdzie kupić i jak używać?

W poszukiwaniu dobrej oferty cenowej na BigBust, warto sięgnąć do sklepu internetowego, gdzie krem ten można kupić już za połowę regularnej ceny. Po zakupie należy zapoznać się z instrukcją używania kremu. Producent zaleca, aby stosować go dwa razy dziennie, na przykład rano i wieczorem, aby przyspieszyć pozytywne efekty, jakie można dzięki niemu pozyskać. Krem zwiększy zdecydowanie objętość piersi, spowolni procesy starzenia się skóry i zwiększy biust, zaokrąglając i podkreślając jego kształt. Każda kobieta będzie mogła bez wstydu nosić ubrania z głębokim dekoltem – niezależnie od wieku.

Zaleca się, aby BigBust wmasowywać kolistymi ruchami kierującymi się od pachy ku mostkowi i szyi kobiet w całą powierzchnię piersi, na czystą i suchą skórę. Masujemy do momentu całkowitego wchłonięcia się preparatu, czyli przez około 5-10 minut. Następnie tą samą czynność powtarzamy w przypadku drugiej piersi, a po zakończeniu masażu każdej z piersi, masujemy biust dwoma rękami do wyschnięcia kremu.

Kobiety, które zastosowały już BigBust zauważają już po tygodniu lub dwóch od pierwszego użycia, że krem spowodował widoczną zmianę w ich piersiach i zahamował naturalne starzenie się skóry. Dzięki kremowi można zapomnieć o biustonoszach push-up, ponieważ nawet bez fiszbin i poduszeczek wypychających biust prezentować będzie się znakomicie.

54 lat Jakub Malinowski specjalista w dziedziniePsychoterapeuta:Kontakty i wiedza teoretyczna z - Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Cykl wspaniałych artykułów do prasy w mieście Łódź

Miejsce dla Ciebie

Jakub Malinowski

54 lat Jakub Malinowski specjalista w dziedziniePsychoterapeuta:Kontakty i wiedza teoretyczna z - Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Cykl wspaniałych artykułów do prasy w mieście Łódź

Miejsce dla Ciebie

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *