Działanie błonnika witalnego

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Rezultaty kuracji błonnikiem są pewne. Pierwszymi efektami możesz się cieszyć już po upływie 7 dni.  Aby uzyskać maksymalne efekty działania  błonnika witalnego pij wodę niegazowaną w dużych ilościach ok. 1,5-3 l dziennie, szczególnie w trakcie posiłków.

Przyczyną większości chorób są zalegające w jelitach kamienie kałowe. Ich masa może wynosić nawet 8-15 kg. Po 40-tym roku ilość kamieni w jelitach jest tak wielka, że dochodzi do utrudnienia pracy pobliskich narządów – wątroby, nerek czy płuc. W masie kałowej rozwijają się robaki (pasożyty) oraz grzyby, które wywołują większość chorób i osłabiają organizm. Błonnik witalny pozwala usunąć kamienie kałowe i oczyścić jelita.

-> USUWA szkodliwe toksyny

Pokarmy które spożywamy pełne są konserwantów i dodatków chemicznych. Większość z nich zostaje w naszym organizmie, wywołując groźne choroby i przyczyniając się do rozwoju nowotworów.
Błonnik witalny eliminuje z organizmu wszelkie zgromadzone toksyny i szkodliwe produkty przemiany materii. Ziarna mieszanki błonnikowej pęcznieją w jelitach i wyrzucają zalegające tam szkodliwe substancje.
Pełna kuracja błonnikiem powinna trwać ok. 3-4 miesiące, jednak większość pacjentów odczuwa pierwsze efekty działania juz po 7 dniach.
 

Gdy pozbędziesz się szkodliwych substancji z organizmu to Twoje dobre samopoczucie wzrośnie i odczujesz oczyszczenie wewnętrzne.  Twój organizm podziękuje Ci za kurację błonnikiem. Jest to ważne szczególnie w dzisiejszych czasach – przetworzona żywność i siedzący tryb życia. Pamiętaj, że Twój organizm zatrzymuje wszystkie substancje chemiczne i toksyny, które wdychasz lub spożywasz!

Błonnik witalny ochroni Cię przez przykrymi dolegliwościami i zablokuje zatrzymywanie niebezpiecznych dla zdrowia toksyn.


-> PEŁNE oczyszczenie skóry

Eliminacja toksyn wpływa korzystnie na cały organizm. Czy Twoja skóra wydaje się być szara, pojawiają się na niej przebarwienia i niedoskonałości? To efekt zanieczyszczenia i toksyn zalegających w organizmie. Regularna higiena wewnętrzna to nie tylko sposób na szczupłą sylwetkę, ale również promienną i zdrową skórę.
Podczas stosowanie błonnika witalnego, gdy jelita zostaną oczyszczone z gnijących resztek pokarmu Twoja skóra nabierze zdrowego blasku i ładniejsza. Odczujesz zmiany na zewnątrz!
 

-> ELIMINUJE krępujące zaparcia

Stosując błonnik witalny zlikwidujesz kłopoty z zaparciami i zaczniesz regularnie odwiedzać toaletę. Ziarna błonnika pęcznieją i poprawiają perystaltykę jelit, dzięki czemu będziesz mógł regularnie się wypróżniać – codziennie i bezboleśnie. Już nikt nie będzie się zastanawiał, co robisz tyle czasu w toalecie…
Działanie błonnika witalnego jest naturalne i skuteczne. Pozwala przywrócić prawidłową pracę jelit i uregulować procesy trawienne.


-> PEŁNA MOC energii na cały dzień

Zmęczenie, senność i osłabienie od pewnego czasu Cię nie opuszczają? Przyczyną jest osłabienie organizmu wywołane przez obciążające organizm toksyny i kamienie kałowe.

Stosowanie błonnika witalnego pozwoli oczyścić Twój organizm, dzięki czemu  poczujesz ogrom sił witalnych i energii. Wreszcie pozbędziesz się ciągłej senności i zmęczenia.  Odczujesz zdecydowaną poprawę kondycji.


-> SKUTECZNIE OBNIŻA cholesterol

Podwyższony poziom cholesterolu  zwiększa ryzyko choroby wieńcowej, chorób serca oraz miażdżycy. Błonnik witalny to obrońca Twojego serca, który reguluje poziom dobrego i złego cholesterolu.
Dzięki obniżeniu poziomu cholesterolu chronisz swoje serce, zmniejszasz ryzyko zachorowania na miażdżycę oraz nowotwory.
Błonnik usuwa również kwasy żółciowe, co nie tylko wspomaga pracę wątroby, ale dodatkowo wpływa na obniżenie cholesterolu.
 

-> HAMUJE procesy starzenia

  Stosując błonnik witalny sprawisz, że Twoja skóra będzie wyglądać młodziej.

Za procesy starzenia odpowiedzialne są wolne rodniki. Regularne stosowanie błonnika witalnego neutralizuje reaktywne formy cząsteczek i spowalnia negatywne przemiany komórkowe prowadzące do starzenia organizmu.
Dzięki zahamowaniu starzenia się skóry wyglądasz młodo i zdrowo! Czy zdecydujesz się podjąć walkę  z czasem?

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*