Potencja

Co to jest XtraSize?

Xtra Size jest naturalną męską suplementem odżywczym, który twierdzi, że stosowanie wysokiej jakości składników znacznie zwiększa rozmiar Twojego dziecka, zwiększając przepływ krwi. W rzeczywistości, XtraSize twierdzi, że dodaj ogromne 3 cale do swojego członka.

Twórcy formuły twierdzą również, że formuła ta jest rekomendowana przez lekarzy. Cytują oni jednego lekarza, dr Aarona Gale’ a, który twierdzi, że badania nad Xtra Size są “po prostu niezaprzeczalne”.

Dr Aaron Gale nie istnieje, a poparcie jest całkowicie wymyślone. Ale czy to oznacza, że reszta dodatku jest oszustwem? Przyjrzyjmy się bliżej jak Xtra Size chce pracować.

Zazwyczaj, męskie rozszerzenia rozszerzenia rozszerzenia pigułki rozszerzenia po prostu działa poprzez ułatwienie go wzwód. Rozszerzają one naczynia krwionośne lub używają składników zwiększających libido (lub obu). Kiedy libido jest wyższe, łatwiej jest krwią dostać się do penisa. Twój członek staje się naturalnie większy, ponieważ masz erekcji, ale że erekcja jest większa niż normalnie, ponieważ naczynia krwionośne są szersze.

Xtra Size twierdzi, że działa w podobny sposób. Wyznacza on celowość rozprężalnej tkanki wznoszącej wzdłuż wewnętrznej długości wału. Jest to tkanka, która wypełnia się krwią podczas wzwodu. Oto, jak wyjaśnia to producent:”.

Kiedy wznosisz się, cielesność jest zalewana przez twoje ciało do absolutnego maksimum. Z tego powodu to właśnie wielkość i zdrowie twojej jamistej jamistości, która bardziej niż cokolwiek innego kontroluje rozmiar twojego prącia.

Mając to na uwadze, Xtra Size twierdzi, że działa poprawiając przepływ krwi do ludzkiego bagnetów, a jednocześnie poprawiając chłonność i zdrowie otaczającej nas tkanki.

W tym celu XtraSize twierdzi, że używa “kombinacji naturalnych składników”. Składniki te są stosowane od lat i okazały się skuteczne.

Co dziwne, producent wielokrotnie odwołuje się do faktu, że formuła Xtra Size została opracowana w Stanach Zjednoczonych. Mówią, że tak jak to zrobił “zespół amerykańskich naukowców” i że jest to “unikalna amerykańska formuła”.

Co to znaczy, kiedy nazywa się coś “amerykańską formułą”? Nie wiem. Przyjrzyjmy się jednak bliżej składnikom.

Xtra Składniki wielkości Xtra

XtraSize oświadcza, że jego składniki są “wszystkimi naturalnymi składnikami najwyższej jakości”.

Trybulus Terrestris

Makak Root

Palmetto pilarka Palmetto

L-Arginina HClina

Nasiona dyni

Panax Gengeng Gineng

arsaparylla

Sting Nettle

Licencjobiorca Root Rodzaj

Jedyny inny składnik Xtra Size wspierany przez znaczącą naukę w L-Arginine, która jest aminokwasem tradycyjnie używanym do wytwarzania tlenku azotu w krwiobiegu i poszerzania naczyń krwionośnych.

Wiele osób bierze L-Argininę specjalnie po to, by pobudzić funkcje seksualne. W przypadku stosowania w tym celu przyjmuje się dawkę od 3 g do 6 g dziennie.

Pozostałe składniki Xtra Size nie są w znacznym stopniu udowodnione, że poprawiają one funkcje seksualne i wydłużają długość johnsona.

Kolejny duży problem firmy Tehre związany z Xtra Size: producent, podobnie jak wielu innych producentów rękawów w Internecie, odmawia ujawnienia informacji o dawkowaniu. Znamy składniki zawarte w wyżej wymienionej formule działają w określonych dawkach, ale tak naprawdę nie znamy dawek w Xtra Size.

Jest to ogromna czerwona flaga, kiedy producent odmawia rezygnacji z tych informacji. W zasadzie w każdym przypadku odmawiają podania informacji o dawkowaniu, ponieważ ich dawki są żartem. Musimy założyć, że Xtra Size ukrywa swoją informację o dawkowaniu, ponieważ dawki są zbyt słabe.

Czy powinieneś wziąć Xtra Size, aby powiększyć swój rozmiar?

Większość mężczyzn chce mieć większe narzędzie w sypialni. Od czasu wynalezienia Internetu, męskie tabletki wspomagające i rozszerzające były rozwijającym się przemysłem, który starał się chronić i wzmacniać męską męską męską męskość.

Xtra Size jest tylko suplementem diety z dodatkiem niektórych składników, które poprawiają przepływ krwi – podobnie jak to się dzieje w przypadku stosowania suplementu aminokwasowego. Naczynia krwionośne są szersze, dzięki czemu łatwiej jest wykonać montaż.

Suplementy aminokwasowe i ziołowe preparaty do erekcji są tanie i obfite online. Można je kupić za kwotę od 10 do 20 dolarów od Amazonki – mniej niż niedorzeczna opłata za wysyłkę 25 dolarów od samego tylko rozmiaru Xtra.

Głównym problemem jaki mamy z Xtra Size jest to, że firma stosuje bardzo elegancką taktykę marketingową. Na przykład, często określa się go jako “leczenie”. Zgodnie z prawem FDA nielegalne jest określanie suplementu diety jako leczenia wszelkiego rodzaju schorzeń.

Innym problemem jest to, że producenci suplementu sprawiają, że solidne obietnice takie jak “długość zostanie zwiększona o 3 cale”.

.

58 lat Krystyna Sikorska znajomość wykonywanego zawoduHigienistka Dentystyczna:Praca na uczelni - Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Praca dla lokalnej społeczności w mieście Warszawa

Znajdziesz ciekawe informacje

Krystyna Sikorska

58 lat Krystyna Sikorska znajomość wykonywanego zawoduHigienistka Dentystyczna:Praca na uczelni - Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Praca dla lokalnej społeczności w mieście Warszawa

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *