Zdrowie i Ty

Czy są to prace pielęgnacyjne? Cena w aptece?

Psorifix to krem do pielęgnacji skóry suchej. Jak widać na oficjalnej stronie internetowej produktu, jest to nie tylko zwykły krem do suchej skóry, ale jest szczególnie polecany w ekstremalnych przypadkach, kiedy to na skórze zaczynają pojawiać się świerzby (pozostałości) (pozwala mi to myśleć o łuszczycy lub łojotokowym zapaleniu skóry).

Przeczytaj recenzje klientów, aby przeczytać ich opinie.

Jak już wcześniej powiedziałem, Psorifix jest kremem do pielęgnacji skóry suchej z powodu niektórych chorób. Na oficjalnej stronie internetowej Psorifix nie znajdujemy zbyt wiele szczegółowych informacji na temat stosowania kremu, ale jego efekty są pokazane w następujący sposób:

Zobacz tutaj, które apteki znajdziesz w Psorifix krem do kremów Psorifix

Informacje: Biorąc pod uwagę nazwę kremu I, osobiście, mają tendencję do przekonywania, że śmietana była przeznaczona do leczenia łuszczycy (analogicznie do nazwy – Psoridex). Myślę, że jutro rano zadzwonię, aby zapytać, do jakich chorób może być stosowany ten krem Psorifix.

Sposób użycia kremu jest dość prosty i nie różni się od innych podobnych kremów:

Na oficjalnej stronie Psorifix zaleca się stosowanie kremu dwa razy dziennie, ale nie wiemy jak długo jest on zalecany. Ogólnie rzecz biorąc, kremy, które są zabiegami powinny być stosowane przez ograniczony okres czasu (patrz przypadek Dermavet).

Początkowo krem Psorifix wydawał mi się bardzo interesującym produktem i czekałem na jakieś “niespodzianki” składników, ale w rzeczywistości widzę, że jest to krem ziołowy. Osobiście nie lekceważę efektów działania roślin, przyjrzyjmy się więc liście składników:

Informacje: 5 składników to te, które pojawiają się na oficjalnej stronie internetowej Psorifix w sekcji składników. W rzeczywistości jest bardziej prawdopodobne, że śmietana ta może zawierać i inne składniki. Zalecam poprosić telefonicznie, przed zamówieniem Psorifixa, aby uniknąć wszelkich nieprzyjemnych sytuacji, takich jak zawartość składników, z którymi się nie zgadzasz lub które są uczulone.

Aktualizacja: W międzyczasie odkryłem składniki Psorifixa. Są to: AQUA, GLYCERYL STEARATE SE, PARAFFINUM LIQUIDUM, CETYL ALCOHOL, CETH-25, PEG-8 STEARATE, BEHENYL ALKOHOL, DIMETHICONE, SALIX ALBA ALBA BARK EXTRACT, BETULA ALBA (BIRCH (BIRCH) EXTRACT, JUNIPER

Płynna parafina, PEG-8 Stereate i Dimethicone to niektóre składniki, którymi należy się zająć. Zalecam, aby szukać więcej informacji na ich temat.

Szukałem opinii na stronie Psorifix, ale jak sądziłem, choć na stronie internetowej, w efektach kremu nic nie jest określone o łuszczycy, także na stronie internetowej, w komentarzach klientów jedna pani powiedziała, że po 3 tygodniach leczenia zaobserwowała bardzo dobre wyniki, a plamy spowodowane łuszczycą zniknęły całkowicie.

Inna pani powiedziała, że nie ma już problemów z łuszczycą skóry głowy.

Jeśli ktoś użył Psorifixa, chciałbym poprosić o napisanie kilku słów w komentarzu z efektami uzyskanymi po użyciu tego kremu.

Na oficjalnej stronie internetowej znalazłem kilka zasad i warunków i wyodrębniłem kilka ważnych rzeczy:

Nazwa firmy to PsoriFIX i jeśli firma istnieje.

Psorifix został wydany w lutym, więc tutaj wniosek, że Psorifix jest nowym produktem. Mam nadzieję, że jest to coś innowacyjnego, aby skutecznie przeciwdziałać łuszczycy.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *