Skip to content

Hallu Motion – pozbądź się haluksów

Written by

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Hallu Motion to nowoczesny aparat korekcyjny, stanowiący znakomitą alternatywę dla skomplikowanych i bolesnych interwencji chirurgicznych. Jest to niezwykle prosty produkt, który umożliwia pozbycia się haluksów w domowym zaciszu. Hallu Motion zaleca się nosić w ciągu dnia, kiedy to jego stosowanie przynosi najlepsze rezultaty. Jest wykonany ze specjalnie dobranych materiałów, co zapewnia komfort używania oraz swobodę ruchów. W przypadku jego regularnego stosowania pozbędziesz  się deformacji stopy, obrzęków i stanów zapalnych. Hallu Motion przywróci radość życia i przyniesie ukojenie na długie lata.

Aparat Hallu Motion polecany jest nie tylko przez grono zadowolonych użytkowników. Wielu specjalistów z zakresu podologii oraz ortopedów zaleca jego stosowanie swoim pacjentom. 

Spraw ulgę swoim stopom już dziś! Nie zwlekaj dłużej i zamów Hallu Motion!

Haluksy – co to jest?

Haluks, inaczej zwany także paluchem koślawym to zwyrodnienie, w wyniku którego stopa ulega zniekształceniu. Choroba ta dotyka zwłaszcza kobiety – szacuje się, że co druga z nich ma problemy z haluxami. Powstawaniu haluksów sprzyjają różne czynniki. Niektóre z nich to: problemy z nadwagą, stojąca praca, płaskostopie, czy też noszenie wysokich obcasów. Niestety haluksy to bolesna i kłopotliwa przypadłość. Leczenie zachowawcze nie zawsze jest wystarczające, czasami konieczna jest nawet interwencja chirurga. 

Haluksy przyczyny

Haluxy są powodowane głównie nieodpowiednio dopasowanym obuwiem – najczęściej wąskimi butami, które są przyczyną niewłaściwego ułożenia palców w bucie. Kolejnym powodem powstawania haluksów może być zapalenie stawów oraz polio. Należy pamiętać, że rolę przy tworzeniu się haluksów odgrywają także czynniki genetyczne, jednak są one przyczyną tylko niewielkiej ilości schorzeń. 

Amerykańskie Towarzystwo Ortopedyczne Stopy i Stawu Skokowego w swych analizach wykazało, że prawie 90% kobiet na terenie Stanów Zjednoczonych kupuje za małe obuwie i 55% pań ma haluksy! 

Jak działa aparat Hallu Motion?

Tylko działanie na wielu płaszczyznach zapewnia pozbycie się problemów z bólem i dyskomfortem, które towarzyszą haluxom. Tylko Hallu Motion działa kompleksowo, dzięki czemu problem haluksów kończy się raz na zawsze.

Stosowanie aparatu korygującego Hallu Motion w trakcie dnia bezpośrednio wpływa na staw śródstopno-paliczkowy, powodując ustawienie palucha w prostej pozycji oraz sukcesywne zmniejszanie deformacji stopy. Oprócz tego, redukuje dolegliwości związane z niewłaściwym ułożeniem kości stopy, takie jak: ból oraz napięta i wrażliwa skóra okolicy haluxa. Wyraźnie zmniejsza ilość obrzęków oraz poprawia krążenie. Jego innowacyjna budowa w odpowiedni sposób chroni zdeformowany staw oraz poprawia zakres ruchów stawu skokowo-goleniowego.

Reasumując, Hallu Motion działa w naprawdę prosty i efektywny sposób, a efekty jego działania są tym lepsze, im dłużej go stosujemy. Co ważne, budowa aparatu korygującego Hallu Motion umożliwia normalne wykonywanie codziennych czynności –  jest on praktycznie niewyczuwalny na stopie! 

efekty stosowania korektora hallu motion Hallu Motion   pozbądź się haluksów

Jak stosować Hallu Motion?

Stosowanie Hallu Motion jest niezwykle proste. Najważniejsze to pamiętać, że Hallu Motion jest przeznaczony do stosowania w dzień. Co niezwykle istotne, korektor możesz dopasować do praktycznie każdego obuwia. Noś go nie tylko w domu, w trakcie odpoczynku. Hallu Motion, dzięki swojej budowie możesz używać w trakcie pracy, czy też podczas wieczornego wyjścia ze znajomymi!

W celu prawidłowego założenia, wystarczy 5 kroków:

– Rozluźnij pasek na aparacie korekcyjnym, aż do samego końca.
– Umieść aparat Hallu Motion na stopie w taki sposób, żeby przednia jego część umiejscowiona była po wewnętrznej stronie palucha. Część pokryta gąbką ma zakryć chory staw.
– Paskiem ściągającym, umiejscowiony na podeszwie owiń stopę po zewnętrznej stronie. Następnie przyczep pasek do zaczepu w górnej części oraz zapnij taśmę.
– Wyreguluj pasek ściągający w taki sposób, aby uciskał skrzywiony paluch.  Sprawdź czy jest stabilny. 
– Z dnia na dzień stopniowo zwiększaj naciągnięcie rzepu, a w przypadku uczucia dyskomfortu czy pojawienia się bólu – zmniejsz siłę jego naciągnięcia.

Warto pamiętać, że w przypadku stosowania aparatu Hallu Motion odczuwanie lekkiego dyskomfortu przy podstawie palucha jest normalne. Świadczy o odpowiednim dopasowaniu aparatu i rozpoczęciu leczenia haluksów.

aparat hallu motion Hallu Motion   pozbądź się haluksów

Opinie

Marzena, 32 lata

Uwielbiam wysokie obcasy, jednak moja radość z ich noszenia skończyła się w tym roku. Okazało się, że moje stopy nie wyglądają tak ładnie jak kiedyś, a ból, który zaczął towarzyszyć mi każdego dnia, był nie do zniesienia. Rezygnacja z ukochanych szpilek nie przyniosła rezultatów. Po wizycie u lekarza rodzinnego okazało się, że cierpię na haluksy. Nie miałam zamiaru kłaść się na stole operacyjnym! Zaczęłam szukać innych sposobów na pozbycie się problemu. Zamówiłam Hallu Motion i rozpoczęłam stosowanie. To był strzał w 10! Aparat nie tylko uśmierzył ból ale także sprawił, że teraz moje stopy wyglądają jak dawniej. 

elongattor gel 216x300 Hallu Motion   pozbądź się haluksów

ProFlexen

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

-50% tylko dziś!

 

Previous article

Jak powikszyć piersi? Push-up czy tabletki na większe piersi

Next article

Acai Berry - opinie, cena, gdzie kupić, kup teraz

Join the discussion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *