Skip to content

Jak powikszyć piersi? Push-up czy tabletki na większe piersi

Written by

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Stanik typu push-up jest typem biustonosza stworzonego z myślą o kobietach, którą chciałyby podkreślić i optycznie powiększyć swój biust. Oczywiście są metody, które pozwalają powiększyć biust nie tylko optycznie. W różnych kanałach dystrybucji można znaleźć wiele produktów ziołowych, których receptury zawierają składniki pozwalające powiększyć piersi nawet o 150%! Wśród produktów szczególnie zasługujących na uwagę należy wymienić tabletki PushUp2. Poniżej przedstawiamy krótką charakterystykę składników tabletek na powiększanie piersi PushUp2, które decydują o skuteczności tabletek.

Trigonella foenum-graecum 4:1 [1] (ekstrakt z nasion – 400 mg)

trigonella foenum graecum 150x150 Jak powikszyć piersi? Push up czy tabletki na większe piersi

Trigonella foenum-graecum powoduje wzrost piersi na dwa sposoby: poprzez naśladowanie działanie estrogenu i stymulację produkcji prolaktyny [2]. Oba te hormony są niezbędne do prawidłowego rozwoju piersi. Trigonella foenum-graecum bezpiecznie i naturalnie stymuluje wzrost tkanki sprawiając, że piersi stają się większe i pełniejsze.

Foeniculum vulgare (350 mg)

foeniculum vulgare Jak powikszyć piersi? Push up czy tabletki na większe piersi

Foeniculum vulgare jest wykorzystywany od stuleci jako preparat stymulujący laktację i zwiększający objętość piersi. Niestety Foeniculum vulgare nie doczekał się dotychczas naukowych publikacji i szczegółowych badań laboratoryjnych, ale w opublikowanym w 1980 roku rapocie wykazano, że trzy związki zawarte w ekstrakcie z Foeniculum vulgare – anetol, dianethole i fotoanetol – są wywołują w skutkach podobne efekty jak naturalne estrogeny. Dlatego zastosowany w tabletkach na powiększanie piersi Push Up2 ekstrakt w dużym stopniu odpowiada za efekt powiększania piersi.

Dong Quai ekstrakt 10:1 (250 mg)

dong quai 300x199 Jak powikszyć piersi? Push up czy tabletki na większe piersi

Ekstrakt z korzenia Angelica chinensis ma silne właściwości antyoksydacyjne, wspomaga produkcję mleka u kobiet karmiących piersią, poprawia krążenie krwi, zwiększa libido, zmniejsza bóle miesiączkowe. Zasadność wykorzystania ekstraktu z  Dong Quai w tabletkach na powiększanie piersi Push Up 2 wynika przede wszystkim z właściwości, które powodują wzrost produkcji progesteronu – hormon ten odgrywa istotną rolę w rozwoju piersi. Przyjmowanie tabletek Push Up 2, zawierających ekstrakt z korzenia  Dong Quai wspomaga naturalną syntezę hormonu, co jest dla piersi sygnałem do zwiększania objętości tkanek.

Cnicus beneditus (134 mg)

cnicus benedictus 150x150 Jak powikszyć piersi? Push up czy tabletki na większe piersi

Z korzenia tej rosnącej przede wszystkim  na nieużytkach rośliny pozyskuje się falawonoidy, które oprócz tego, że zwiększają laktację u karmiących matek, wpływają na poziom progesteronu, który sprawia, że piersi stają się pełniejsze i większe. Ekstrakt z Cnicus beneditus wzmacnia także serce, płuca oraz poprawia krążenie.

Taraxacum officinale (134 mg)

Wśród związków czynnych krążących w tkankach tej rośliny są kwasy organiczne, wielocukry, fitosterole, garbniki, substancje żywicowe, aminy, sole mineralne (a w nich biopierwiastki, takie jak żelazo, miedź, kobalt, magnez, mangan, fosfor, cynk, molibden), witaminy A,B,C,D [3]. Wykorzystanie ekstraktu z korzenia Cnicus beneditus w tabletkach Push Up 2 wzbogaca recepturę o niezbędne dla prawidłowego rozwoju piersi związki mineralne.

Kelp (Ascophylum nodosum) (50 mg)

kelp Jak powikszyć piersi? Push up czy tabletki na większe piersi

W tkankach tych glonów znaleziono przynajmniej 13 związków zakwalifikowanych do grupy estrogenów, takich jak: miroestrol, daizdzeina, genistyna, genisteina, beta-sitosterol, stigmastrol, cmasterol, campesterol. Najważniejsze znacznie dla rozwoju piersi posiadają miroestrol i daizdzeina, ponieważ związki te charakteryzuje wysokie podobieństwo strukturalne do estradialu, hormonu pojawiającego się w zwiększonych ilościach u kobiet w okresie laktacji. Hormon ten przyczynia się do wzrostu objętości piersi oraz ich jędrności.

Nasturtium officinale (liść) (50 mg)

nasturtium officinale Jak powikszyć piersi? Push up czy tabletki na większe piersi

W badaniach nad składem i właściwościami rukwi wodnej JE Meyers z Botanical Gardens of Hammond wykazał, że rukiew jest bogatym źródłem witaminy E, która jak wiadomo jest witaminą płodności oraz niezbędnym składnikiem preparatów powiększających piersi. Zastosowanie ekstraktu z Nasturtium officinale w świetle produktu na powiększanie piersi Push Up 2 wydaje się wobec tego wielce uzasadnione.

L-Tyrozyna (50 mg)

l tyrozyn Jak powikszyć piersi? Push up czy tabletki na większe piersi

Regularne przyjmowanie L-tyrozyny zawartej w tabletkach PushUp2  pozwala uzyskać zwiększenie rozmiaru piersi nawet o jedną miseczkę w czasie od kilku tygodni do kilku miesięcy (w zależności od reakcji organizmu na substancję).

Prawdopodobnie wiele kobiet zastanawia się w jaki sposób tabletki na powiększanie piersi są w stanie bezinwazyjnie „poprawić” niedociągnięcia natury. Przyjmowanie tabletek na powiększanie piersi zawierających naturalne fitoestrogeny znajdujące się w wymienionych powyżej ekstraktach inicjują aktywność hormonu wzrostu oraz estrogenu, dzięki czemu każda kobieta ma szansę osiągnąć wymarzony rozmiar biustu!

 


[1] Współczynnik proporcji określający ilość materiału wyjściowego (4 kg), z którego został przygotowany ekstrakt o wskazane objętości (1 kg). Analogicznie należy odczytywać pozostałe przytoczone w niniejszym artykule proporcje.

[2] James A. Duke,  The Green Pharmacy, Rodale Press Emmaus, Pennsylvania, 1997.

[3] Andrzej Skarżyński, Zioła czynią cuda. Agencja Wydawnicza Comes, 1994.

Zdobądź swój Pushup 2 i powiększ piersi
o rozmiar lub więcej

Korzystając z tego linka, przesyłkę dostaniesz ZA DARMO

^

Previous article

Piling i jego właściwości

Next article

Hallu Motion - pozbądź się haluksów

Join the discussion

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *